Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság Ügyelet telefonszáma: +36 72 506 300
Nagyobb betűméret - Kisebb betűméret - Normál verzió

ÁLLÁSPÁLYÁZAT – 2022. július 5.

Tartalomfelelős: Jusztinger Brigitta, PR munkatárs

2022. július 05., kedd 14:18

A Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság pályázatot hirdet bér- és munkaügyi ügyintéző munkakörre.

Főbb feladatok:
- Bérszámfejtési feladatok ellátása
- Hóközi kifizetések lebonyolítása
- KIRA program használata

Munkavégzés helye: 7623 Pécs, Köztársaság tér 7.

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Bérezés: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű 1 év, de meghosszabbítható határozatlanra.

Pályázati feltételek:
- Bérügyintéző szakirányú végzettség
- Bérszámfejtési  feladatok ellátásában szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
- Felhasználói szintű KIRA program használata
- Magyar állampolgárság
- Büntetlen előélet

A jelentkezéseket 2022. július 20-ig várjuk – kizárólag fénykép NÉLKÜLI, részletes szakmai önéletrajzok megküldésével, végzettséget igazoló dokumentumok másolatával –, az iktato@ddvizig.hu e-mail címre.

Utolsó módosítás: 2022. július 05., kedd 14:22
Elérhetőség Partnereink Letöltések Oldaltérkép Impresszum Jogi nyilatkozat