Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság Ügyelet telefonszáma: +36 72 506 300
Nagyobb betűméret - Kisebb betűméret - Normál verzió

ÁLLÁSPÁLYÁZAT – 2020. november 10.

Tartalomfelelős: Jusztinger Brigitta, PR munkatárs

2020. november 10., kedd 13:37

A Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság Kaposvári Szakaszmérnöksége pénzügyi ügyintéző/referens  munkakörbe munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 7400 Kaposvár, Kisgáti u. 21.

Főbb feladatok:  Pénzügyi, számviteli feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:
                                   -    Főiskola, gazdasági, pénzügyi szakirányú végzettség, vagy
                                   -    Középfokú pénzügyi szakirányú végzettség,
                                   -    Államháztartásban szerzett számviteli, mérlegképes könyvelői
                                        tapasztalat,
                                   -    FORRÁS program ismerete

A jelentkezéseket 2020. december 1-ig várjuk – kizárólag fénykép NÉLKÜLI önéletrajzok megküldésével –, az iktato@ddvizig.hu e-mail címre.

Utolsó módosítás: 2020. november 10., kedd 13:45
Elérhetőség Partnereink Letöltések Oldaltérkép Impresszum Jogi nyilatkozat